ПРАВЕКС БАНК презентує реалізацію спільного проекту з корпорацією «Біосфера»: запуск виробничих потужностей першої української лінії підгузків ТМ «Bambik»

ПРАВЕКС БАНК, який є частиною міжнародної банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), виступив фінансовим партнером корпорації «Біосфера» у запуску лінії виробництва українських підгузків ТМ «Bambik».

 Цей проект найсучасніший для ринку гігієнічних засобів України та є успішним прикладом співпраці українських та іноземних компаній.  
ПРАВЕКС БАНК використав переваги приналежності до Групи Intesa Sanpaolo та профінансував проект шляхом відкриття документарного акредитива для придбання обладнання у італійської компанії ANDRITZ DIATEC s.r.l. Ця транзакція була структурована як довгострокова комплексна операція (терміном на 5 років), що  є унікальним для українського ринку фінансових послуг.
За 7 тижнів фахівці корпорації «Біосфера», при дистанційному консультуванні виробника обладнання - італійської компанії ANDRITZ DIATEC s.r.l., зібрали високотехнічну лінію виробництва підгузків у Дніпрі. Підгузки пройшли всі необхідні лабораторні дослідження як в Італії, так і в Україні. Продаж підгузок розпочався 12 травня на веб-платформі «Pampik», надалі вони з'являться і в роздрібній мережі.
Франческо Лупо, керівник Головного управління корпоративного бізнесу ПРАВЕКС БАНК: «Вітаємо наших партнерів з вдалою реалізацією проекту. Ми раді, що не дивлячись на затримку через карантин, лінія з запуску українських підгузків запрацювала. Сподіваємося, що це стане початком розширення співпраці між Італією та Україною, а також покаже  приклад для інших європейських країн. В Україні багато можливостей створювати цікави проекти».

Ірина Нестеренко, віце-президент з операційної діяльності корпорації «Біосфера»: «Після того, як ми обговорили по телефону з представниками ПРАВЕКС БАНК можливість співпраці в цьому проекті, за тиждень до України приїхав один із керівників італійського материнського банку Intesa Sanpaolo, відповідальний за Центральну та Східну Європу, включаючи Україну. Наші переговори пройшли швидко і успішно. Банк став нашим надійним партнером у цьому проекті. І зараз ми раді представити його на нашому ринку».

Опубликовано на сайте: 02.06.2020

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/208

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com