Нові можливості з преміальною карткою Visa Signature від ПРАВЕКС БАНКу

ПРАВЕКС БАНК став одним з перших банків в Україні, який випустив нову преміальну картку Visa Signature з унікальним вертикальним дизайном.

Отримати нову платіжну картку можна при оформленні пакету послуг FAMIGLIA.

Преміальна картка Visa Signature відрізняється новим вертикальним дизайном, який приховує номер картки та особисту інформацію власника на реверсі, що покращує безпеку та ускладнює копіювання особистих даних власника. Усі данні нанесені лазерним гравіюванням. На аверсі картки зображені планети Сонячної системи. Такий дизайн був обраний не випадково, бо саме у 2020 році стартувало рідкісне астрономічне явище, коли всі планети починають формувати один кутовий сектор Сонячної системи.

Платіжна картка Visa Signature входить до пакета послуг FAMIGLIA та розрахована на VIP-клієнтів. Опції преміальної картки враховують усі потреби мандрівників, які люблять самостійно планувати і організовувати свої поїздки, а також цінують сервіс та комфорт. В цьому допомагає також підключення до безкоштовного Visa Concierge, який надає підтримку в організації мандрівок.

Переваги платіжної картки:

  • туристичне страхування (до 750 000 євро), страхування від затримки рейсу та багажу, а також захист покупок, оплачених карткою Visa Signature;
  • розширений Fast Line та пакування багажу в аеропорту Бориспіль (безкоштовно10 на рік);
  • доступ до комфортних бізнес-залів аеропортів по всьому світі за програмою Lounge Key (безкоштовно 10 на рік);
  • знижки до 12% на бронювання готелів та до 35% на бронювання авто по всьому світі;
  • участь у програмі «Світ привілеїв», спеціальні пропозиції та знижки від партнерів Visa.

При оформлені пакету послуг FAMIGLIA клієнти отримають не тільки нову картку Visa Signature, а також ряд преміальних сервісів: кредитний ліміт до 450 тис. грн з процентною ставкою 27%, медичне страхування, особистий асистент 24/7 та інше.

З моменту запуску картки в березні 2020 ПРАВЕКС БАНКом було видано вже 100 платіжних карток Visa Signature. Не дивлячись на карантин та закриті кордони, клієнти вже змогли оцінити переваги нової преміальної картки мандруючи Україною та користуючись спеціальними пропозиціями та знижками програми «Світ привілеїв».

«Нова преміальна картка Visa Signature пропонує новий рівень сервісу для наших клієнтів та підкреслює їх статус. З новою преміальною карткою Visa Signature від ПРАВЕКС БАНКу наші клієнти отримають набір бездоганних платіжних функцій та багато привілеїв для мандрівок», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Замовити пакет послуг «Famiglia» з новою преміальною карткою Visa Signature можна у відділенні банку чи за посиланням: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/pakety-uslug/paket-poslug-famiglia

Опубликовано на сайте: 26.06.2020

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/208

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com