Данный сервис больше не поддерживается, однако вы всегда сможете ознакомится с архивной версией или оставить свой отзыв или вопрос банку в новой версии сервиса.

Некомпетентність та неввічливість персоналу 779 відділення

Olena Godynska

10.09.2015 16:51:50

Доброго дня. Вже другу добу банком відхиляється платіж з рахунку ФОП 2600,,, на картковий рахунок фізичної особи в Приватбанку.Перше п/д відхилене, конкретизувала мету перерахування-знов відхилено.,потім конкретизувала,що контрагент фізична особа,потім,що сума не оподатковується ПДФО...Ні служба підтримки,ні відділення на Солом"янській 16 не можуть мені пояснити,яке повинно бути призначення платежу для погашення банального боргу подрузі за придбані для мене книги на 150 грн.Раніше, в березні-травні ,аналогічні платежі банк пропускав.Щось змінилось? За день співробітник Віталій не дав мені відповідь, бо в Харкові телефон не вілповідає, а Олександр відповів,що телефонними клієнтами не має часу займатися,бо фізично присутніх клієнтів багато.на питання,якщо я буду фізично присутня відповідь отримаю.Відповідь:"Не має часу". Персональ некомпетентний,навіть не знає в кого і де можна отримати інформацію для клієнта. Півроку приємних вражень про банк одразу стали "-".
Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

Видео путеводитель