Данный сервис больше не поддерживается, однако вы всегда сможете ознакомится с архивной версией или оставить свой отзыв или вопрос банку в новой версии сервиса.

Відгук про роботу Альфабанку

22.04.2016 12:11:39

Доброго дня, поділюся досвідом(2 роки) співпраці з даним банком на конкретних фактах, бо свого часу не прислухався до порад на цьому форумі.

Надіюсь даний коментар допоможе вам уникнути спірних питань з банком !)

Таке враження що банк тільки сприяє виникненню у клієнта проссрочок та додаткових комісій та платежів!

1. Інфолінія банку - перетелефонуйте кілька раз, особливо у вечірній час, і почуєте комедію "Здраствуйте,меня зоут Алла, в чем могу вам помочь" і крапка. Більшість людей покладуть трубку але якщо проблема з пін кодом або викрали картку то самі розумієте як це круто в той момент))

2. Внесення платежів - єдиний мною зустрітий банк де за погашення власної кредитки (не платіжної карти) у відділенні знімається комісія від 15 грн !!!, інші способи поповнення через easypay, пошту та інтернет банкінг - від 1 до 4 днів затримки..Питання а що банк робить з цими коштами протягом такого проміжку часу??? Інноваційно,як не як!!! особливо якщо завдяки цій тормознутій системі вам вліплять шалені відсотки та пеню !!!

3."Безвідсотковий кредит на товари" - де замовляючи в Банку "Михайлівський" мені чомусь перетелефонували з "альфа-банку" і сказали що вони партнери і що товар буде замість 2200грн(220*10 місяців) буде вартувати всього 2592 грн на 12 місяців (216грн *12)...Найцікавіше що платіж щомісячний виявився 236 грн!!! тобто кінцева сума 236*12=2832. (виявилось що за 1 інформаційне смс в місяць банк бере 20 грн, від яких не можна відмовитись при оформленні договору, а лише після повторного звернення до відділення банку і то відключать цю "послугу" лише після 2 платежа.) Я НА ЖОДЕН БАНК НЕ ВИТРАЧАВ СТІЛЬКИ ЧАСУ!

4. Бонус за прострочку. Для експерименту вирішив заплатити платіж 216 грн в день сплати кредиту - так як пише в інтернет банкінгу, звісно "інноваційно та швидко" це сплатилося лише на 2 день і добавили мені ще 247 гривень)))) тобто більш як 110 %... ну таких захмарних овердрафтів годі було й очікувати - вуаля!!

5. Кредитна картка "Максимум Готівка" - знімай гроші без комісій в кожному банкоматі!!! От тільки то часом більше 200 грн не хоче видавати, то більше 1000 не хоче видавати, приходилось використовувати картку іншого банку з комісією)))) Тут же вам дописують автоматом 2 страховки(0.1% від суми кредитного ліміту незалежно від заборгованості та 1% від фактичної заборгованості) по кредитному ліміту за відмову від яких знову ж таки звертатиметесь до банку.

6.Безпека картки. Картка має стандартний пін-код, якщо його ввели три рази некорректно будете назвонювати до автовідповідача "Алли")). В торговій мережі жодного разу не запрошувало пін код, були випадки незрозумілої відмови в оплаті зі сторони банку на день, два...приходилось знов використовувати картку іншого банку.. При розрахунку в інтернет жодного коду підтвердження не присилає(secure code) - тобто вистачить зробити вдале фото номера вашої картки в супермаркеті і почистять вашу картку в інтернеті,навіть не встигнете заблокувати(з містичним автовідповідачем Аллою)))

7.Відсоткова ставка по кредитній картці! 26% річних звучить гарно, але додаткові 3,5% в місяць за заборгованість по карці це 3,5*12=42%
Разом зі всіма поборами та страховками виходить 26%по кредиту + 42%по заборгованості + 12% страховка + 1,2% страхування кредитного ліміту = 81.2% річних - це 6,76 % в місяць !!! для порівняння в приватбанку 3%-3.6% в місяць, в банку траст- 4%, в михайлівському -5%.

Висновок один - зі всіх моїх кредиторів банк найменш лояльний, і навіть спілкування з оператором про це вам скаже, і напевно не буде такий банк фінансувати проекти розумних людей які вміють рахувати гроші, свій час та відношення.

Надіюсь даний коментар допоможе вам уникнути спірних питань з банком !)
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com