Данный сервис больше не поддерживается, однако вы всегда сможете ознакомится с архивной версией или оставить свой отзыв или вопрос банку в новой версии сервиса.

Відгук про роботу Альфабанку

andre555

22.04.2016 12:11:39

Доброго дня, поділюся досвідом(2 роки) співпраці з даним банком на конкретних фактах, бо свого часу не прислухався до порад на цьому форумі.

Надіюсь даний коментар допоможе вам уникнути спірних питань з банком !)

Таке враження що банк тільки сприяє виникненню у клієнта проссрочок та додаткових комісій та платежів!

1. Інфолінія банку - перетелефонуйте кілька раз, особливо у вечірній час, і почуєте комедію "Здраствуйте,меня зоут Алла, в чем могу вам помочь" і крапка. Більшість людей покладуть трубку але якщо проблема з пін кодом або викрали картку то самі розумієте як це круто в той момент))

2. Внесення платежів - єдиний мною зустрітий банк де за погашення власної кредитки (не платіжної карти) у відділенні знімається комісія від 15 грн !!!, інші способи поповнення через easypay, пошту та інтернет банкінг - від 1 до 4 днів затримки..Питання а що банк робить з цими коштами протягом такого проміжку часу??? Інноваційно,як не як!!! особливо якщо завдяки цій тормознутій системі вам вліплять шалені відсотки та пеню !!!

3."Безвідсотковий кредит на товари" - де замовляючи в Банку "Михайлівський" мені чомусь перетелефонували з "альфа-банку" і сказали що вони партнери і що товар буде замість 2200грн(220*10 місяців) буде вартувати всього 2592 грн на 12 місяців (216грн *12)...Найцікавіше що платіж щомісячний виявився 236 грн!!! тобто кінцева сума 236*12=2832. (виявилось що за 1 інформаційне смс в місяць банк бере 20 грн, від яких не можна відмовитись при оформленні договору, а лише після повторного звернення до відділення банку і то відключать цю "послугу" лише після 2 платежа.) Я НА ЖОДЕН БАНК НЕ ВИТРАЧАВ СТІЛЬКИ ЧАСУ!

4. Бонус за прострочку. Для експерименту вирішив заплатити платіж 216 грн в день сплати кредиту - так як пише в інтернет банкінгу, звісно "інноваційно та швидко" це сплатилося лише на 2 день і добавили мені ще 247 гривень)))) тобто більш як 110 %... ну таких захмарних овердрафтів годі було й очікувати - вуаля!!

5. Кредитна картка "Максимум Готівка" - знімай гроші без комісій в кожному банкоматі!!! От тільки то часом більше 200 грн не хоче видавати, то більше 1000 не хоче видавати, приходилось використовувати картку іншого банку з комісією)))) Тут же вам дописують автоматом 2 страховки(0.1% від суми кредитного ліміту незалежно від заборгованості та 1% від фактичної заборгованості) по кредитному ліміту за відмову від яких знову ж таки звертатиметесь до банку.

6.Безпека картки. Картка має стандартний пін-код, якщо його ввели три рази некорректно будете назвонювати до автовідповідача "Алли")). В торговій мережі жодного разу не запрошувало пін код, були випадки незрозумілої відмови в оплаті зі сторони банку на день, два...приходилось знов використовувати картку іншого банку.. При розрахунку в інтернет жодного коду підтвердження не присилає(secure code) - тобто вистачить зробити вдале фото номера вашої картки в супермаркеті і почистять вашу картку в інтернеті,навіть не встигнете заблокувати(з містичним автовідповідачем Аллою)))

7.Відсоткова ставка по кредитній картці! 26% річних звучить гарно, але додаткові 3,5% в місяць за заборгованість по карці це 3,5*12=42%
Разом зі всіма поборами та страховками виходить 26%по кредиту + 42%по заборгованості + 12% страховка + 1,2% страхування кредитного ліміту = 81.2% річних - це 6,76 % в місяць !!! для порівняння в приватбанку 3%-3.6% в місяць, в банку траст- 4%, в михайлівському -5%.

Висновок один - зі всіх моїх кредиторів банк найменш лояльний, і навіть спілкування з оператором про це вам скаже, і напевно не буде такий банк фінансувати проекти розумних людей які вміють рахувати гроші, свій час та відношення.

Надіюсь даний коментар допоможе вам уникнути спірних питань з банком !)

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Электронный полис «автогражданки»

Оплата и получение – не выходя из дома

Регистрация договора в базе МТСБУ онлайн

Исключено мошенничество со стороны продавца

Дешевле бумажных полисовПутеводитель

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2019

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com