Forward Bank відкрив Центр обслуговування клієнтів у м. Черкаси

20 травня 2019 року Forward Bank офіційно відкрив Центр обслуговування клієнтів в м. Черкаси.

Оператори Центру обслуговування клієнтів Forward Bank здійснюють цілодобову підтримку клієнтів банку з усієї України:  надають інформацію про послуги Банку, проводять дистанційний продаж продуктів і послуг, допомагають клієнтам оперативно вирішувати фінансові питання.

«Протягом 2019 року наш Центр в  Черкасах планує суттєве розширення напрямів діяльності та активний набір співробітників на Черкащині. Якщо зараз тут працює 50 осіб, то вже до кінця року плануємо працевлаштувати в Черкасах та області близько 200-ти. Всі працівники офіційно працевлаштовуваються та сплачують податки в міський бюджет Черкас.  Для цього ми продовжимо активну співпрацю з провідними вищими навчальними закладами міста та  державними установами міста і області», — розповів Андрій Кисельов, Голова Правління Forward Вank, який завітав до Черкас на відкриття підрозділу.

Центр працює у відповідності до найвищих європейських стандартів якості в обслуговуванні. Кадрова політика банку направлена на навчання та розвиток професійних компетенцій, заохочення кар'єрного зростання співробітників через систему мотивації і програм довгострокового розвитку персоналу.

«Мені приємно, що керівництво банку, акціонери обрали саме наше місто, це говорить саме про те, що нас визнають, те що нам довіряють і це говорить про те, що ми працюємо на перспективу», – сказав Заступник міського голови Ігор Волошин, якій відвідав офіційне відкриття Центру.

У Forward Bank визнають і цінують досягнення кожного працівника, заохочують ініціативу і творчий підхід, створюють своїм працівникам максимально зручні умови праці, що сприятимуть реалізації та розвитку їх професійного та особистісного потенціалу.

Директор черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак зазначила: «Маємо на обліку понад 100 колишніх банківських працівників. Ще 20 фахівців мають досвід роботи в колл-центрі, у спілкуванні з людьми. Зараз на ринку праці 70% безробітних – люди з вищою освітою. Думаю, це непоганий резерв для таких роботодавців, як банк «Форвард». Ми завжди раді будемо допомогти таким роботодавцям».

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. За І квартал 2019 року банк отримав прибуток у розмірі 9 млн грн. Станом на 01.05.2019 р. активи банку складають 1 820 млн грн., регулятивний капітал Банку – 258 млн грн, статутний капітал (зареєстрований і незареєстрований) — 1 153 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 447 млн грн, кредитний портфель — 1 717 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

Опубликовано на сайте: 20.05.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/140

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

Видео путеводитель