UKRSIBBANK запрошує на SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як партнер освітньої IT-конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons запрошує на захід ІТ асоціації України, який об’єднає представників бізнесу, влади, освіти та науки для спільного обговорення поточних реалій у світі ІТ-освіти.

UKRSIBBANK як частина провідної європейської групи BNP Paribas зі світовим досвідом прагне сталого розвитку економіки, знижуючи вплив на навколишнє середовище та забезпечуючи дотримання глобальних цінностей суспільства та високих стандартів корпоративного управління.

У 2021 році банк продовжував підтримувати соціально важливі проєкти, започатковані раніше, та розвивати нові ініціативи: це підтримка підприємців середнього та малого бізнесу, гендерної рівності, нові формати програми «Жінки у бізнесі» та фінансової освіти, формування культури інновацій, тощо. ESG-підхід (Environmental, Social, Governance) став основою рішень банку. Так у 2021 році UKRSIBBANK видав перший «зелений» транш на фінансування електромобілів, підтримував корпорації, які працюють в Україні, в їхньому енергетичному переході. Завдяки ініціативі Priceless Planet Coalition банк надав можливість кожному з понад мільйона клієнтів зробити свій внесок у протидію змінам клімату через щоденні NFC оплати платіжними картами Mastercard.

«У сьогоднішньому світі бізнес відіграє важливу роль у суспільстві, яке все частіше стикається з серйозними та різноманітними викликами. У результаті сучасний бізнес, будуючи плани на майбутнє, все більше уваги та часу має приділяти питанням корпоративної соціальної відповідальності. Так, робота над питаннями сталого розвитку економіки, глобальної зміни клімату, соціальних ризиків і корпоративного управління стають невід'ємною частиною плану дій на найближчі роки як у багатьох міжнародних корпораціях, так і в українських компаніях», - розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що у 2021 році UKRSIBBANK став членом Глобального договору ООН. Банк підтвердив зобов’язання дотримуватися Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією. Також банк отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації.

Ознайомитися зі Звітом Корпоративної Соціальної Відповідальності 2021 можна тут.

Опубликовано на сайте: 22.06.2022

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/242

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2022

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: [email protected]