Підписано Меморандум між «ПАТ МТБ БАНК» та Національним центром підготовки банківських працівників України

МТБ БАНК дбає не тільки про кваліфікацію своїх працівників – Голова правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов і директор Національного центру підготовки банківських працівників України Олександр Геєць підписали Меморандум про партнерство.

Цим документом зазначено, що Банк та Центр будуть обмінюватися досвідом та професійною компетенцією з усіх напрямків діяльності з метою підвищення кваліфікації фахівців фінансово-банківського сектору України. 

Меморандум було підписано під час ІІІ щорічної конференції  «Розвиток системи фінансового моніторингу в банку – підсумки імплементації новацій законодавства та впровадження ефективних ризик-орієнтованих заходів протидії відмиванню коштів у банку».

Після прийняття закону щодо протидії відмиванню та легалізації коштів, отриманих кримінальним шляхом, який наблизив український фінансовий простір до цивілізованого, банки повинні прискіпливіше становиться до операцій клієнтів, не відповідаючи певним обмеженням. Наприклад, банки зобов'язані зупинити фінансові операції в разі виникнення підозри, що вони містять ознаки вчинення правопорушення, визначеного Кримінальним кодексом України. Ще однією з причин зупинки може бути дроблення операції. Коли, наприклад, платіж розбивається на кілька траншів, щоб не перевищувати порогову норму. Фінмоніторинг об'єднує всі ці операції і вважає їх однією. Корпоративні клієнти повинні розкривати кінцевих бенефіціарів, а так званих PEP’s (публічних осіб) визначають дуже ретельно і стежать за їх операціями так само. Дотримання норм та положень Закону вимагає від банківських працівників підвищення своїх кваліфікаційних якостей, знання законодавства, з однієї сторони, а з другої – опрацювання поведінки, яка не дозволяє клієнтам відчувати тиск з боку банку. Тому зустрічі, на яких обговорюються питання фінмону , дуже корисні для банківської системи України.

Участь наших фахівців у роботі конференції  дала можливість поділитися досвідом, напрацьованим в МТБ БАНК.  

Опубликовано на сайте: 10.09.2021

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/195

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2021

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com