МТБ БАНК, Ілля Климович: Торнтон Уайлдер колись написав: «Посадити дерево - самий неегоїстичний з усіх людських вчинків. ", і я з ним абсолютно згоден.

Заступник голови Правління ПАТ «МТБ БАНК» Ілля Климович прийняв участь в акції, присвяченій 23-річчю Фонду гарантування вкладів.

Цими днями профільний парламентський комітет схвалив до другого читання законопроєкт, що дозволить вже до кінця року підвищити гарантовану суму до 400 000 грн. Крім того, серед наших пріоритетів – створення системи запобігання кризам, що дозволить звести до мінімуму втрати вкладників та кредиторів. Ми працюємо над наближенням українського законодавства до європейських стандартів, зокрема, рухаємось до скорочення термінів початку гарантованих виплат. Іще один наш пріоритет - якомога ширше впровадження цифрових технологій, в якому банківський сектор впевнено тримає лідерство. Від партнерства Фонду з банками залежить стабільність всієї фінансової системи країни. Ми зберігаємо депозити, ми зберігаємо довкілля. Я твердо вірю, що кожен з нас може зробити світ кращим» - наголосила Світлана Рекрут.

Заступник голови Правління ПАТ «МТБ БАНК» підкреслив, що фінансова установа за 27 років свого існування жодного разу не зрадила жодного свого клієнта, а рейтинг надійності депозитів знову підтверджений на найвищому рівні. Він сподівається, що сума гарантованих виплат невдовзі зросте до 400 000 гривень, що суттєво підвищить довіру до банківської системи України:

- Я з великим задоволенням приєднався до акції і згоден з колегами, що подія демонструє прекрасний символізм: зростають дерева – зростають статки наших співгромадян – зростають гарантії!».

Опубликовано на сайте: 14.09.2021

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/195

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2021

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com