Кредобанк – у ТОП-3 рейтингу надійності банківських депозитів України

Кредобанк посів друге місце у рейтингу надійності банківських депозитів, який вже 27-й раз проводить українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за за підсумками 9 місяців 2019 року.

До 27-го рейтингу надійності депозитів українських банків було включено 60 банків, з них 19 отримали найвищу оцінку. Аналітики агентства «Стандарт-Рейтинг», формували рейтинг, на основі моделі СAMEL (Capital adequacy, Asset quality, Management, Earnings, Liquidity). В процесі оцінки агентство вивчало окремі групи факторів і встановлювало їх вплив на надійність депозитів. До уваги бралися капітал банку, якість кредитного портфеля, ліквідність, прибутковість операцій, дисбаланс між активами і зобов'язаннями в іноземній валюті, масштаб діяльності, підтримка акціонерів та якість депозитних програм.

 «Лідерські позиції Кредобанку в рейтингу надійності банківських депозитів у 2019 році підтверджує не тільки високий рівень довіри клієнтів до банку, а й зростання основних фінансових показників, – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. – Важливо відзначити, що фактором перемоги у рейтингу депозитів стала не тiльки належність до найбільшої фінансової групи Польщі – PKO Bank Polski, а й зростання чистого прибутку, доходів та дотримання вcіх обов’язкових економічних нормативів». 

У 2019 році Кредобанк посідає провідні місця у рейтингах професійної та медійної спільнот України. Серед них – це третє місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків за листопад 2019 року за версією журналу «Гроші», перше місце у рейтингу найкращих кредитів на покупку комерційної нерухомості від Bankchart серед більш ніж 20-ти найбільших банків України, друге місце у рейтингу найнадійніших українських банків, від Інтернет-видання «Оглядач» спільно з журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах» та  шосте місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками третього кварталу 2019 року за версією фінансового порталу «Мінфін». Окрім того, Кредобанк переміг у номінації «Фінансова та страхова діяльність» Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018», який щорічно проводить Асоціація платників податків України.

Опубликовано на сайте: 04.12.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com