Кредобанк підтримав всеукраїнський проєкт “Скорик-Мусоргський”

Кредобанк підтримав всеукраїнський проєкт “Скорик-Мусоргський”, який проходить у рамках всеукраїнського музичного фестивалю «Скорик. Post Scriptum».

Упродовж двох місяців у рамках національного турне проєкт “Скорик-Мусоргський” має охопити 10 міст України - Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир і Черкаси. Концерти триватимуть до кінця жовтня 2021 року. Участь у концертах беруть 8 провідних українських оркестрів та 11 солістів на чолі з піаністом – лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети Євгеном Ржановим.

Маестро Мирослав Скорик сформував і затвердив проєкт “Скорик-Мусоргський” у 2020 році, в якому поєднав власні твори останніх років та багаторічну роботу по створенню версії для струнного оркестру циклу Модеста Мусоргського «Картинки з виставки».

«Кредобанк не вперше підтримує проекти, присвячені творчості Мирослава Скорика. Кілька років тому ми допомогли у реалізації проекту "Три С: Скорик, Сильвестров, Станкович". Сьогодні, ми раді підтримати цю масштабну ініціативу, присвячену пам'яті маестро Мирослава Михайловича Скорика. Адже, підтримка розвитку культури та мистецтва є одним із ключових пріоритетів соціальної відповідальності Кредобанку.»,– говорить директор Департаменту комунікацій АТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський.

Мирослав Скорик – відомий український композитор, автор опер, балетів та популярних пісень, серед яких – перший український твіст «Не топчіть конвалій» та  блюз-танго «Намалюй мені ніч». За Концерт №1 він був удостоєний Державної премії України імені Тараса Шевченка в 1987 році.

Окрім того, кілька років поспіль Кредобанк виступає генеральним партнером фестивалю «Музика в старому Львові», який проходить у партнерстві із  фестивалем «Музика у старому Кракові» та є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

Опубликовано на сайте: 12.10.2021

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2021

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com