«Кредобанк» - у ТОП-3 листопадових медіарейтингів України

«Кредобанк» зберігає провідні позиції в українських рейтингах фінансової та медіа-спільнот.

У листопаді банк посів третє місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків за листопад 2019 року за версією журналу «Гроші», а також перше місце у рейтингу найкращих кредитів на покупку комерційної нерухомості за версією веб-порталу bankchart.com.ua.

Кожен з медіа-ресурсів проаналізував результати діяльності «Кредобанку» за своєю моделлю.
Так, при складанні рейтингу аналітики журналу «Гроші» враховували не лише основні фінансові показники, а й кінцевих бенефіціарів, відсутність потреби у докапіталізації або факт проведення докапіталізації за поданий період, наявність чи відсутність скарг на виплати, ставку за вкладами фізичних осіб, а також динаміку зміни коштів фізичних осіб. У свою чергу, Bankchart аналізував умови кредитних продуктів та визнав «Кредобанк» лідером у рейтингу «ТОП-10 кращих кредитів на покупку комерційної нерухомості терміном на 3 роки в гривні» з реальною ставкою 5% річних за програмою «Соціальне підприємництво спільно з Western NIS Enterprise Fund».

«Лідерські позиції у провідних медіарейтингах України підтверджують не тільки надійність «Кредобанку», а й те, що пропозиції банку є одними з найпривабливіших та найвигідніших на ринку. Раді запропонувати нашим клієнтам вигідні умови та впевненість у надійності власних фінансів завдяки тому, що «Кредобанк» входить до потужної міжнародної групи капіталу PKO Bank Polski», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У 2019 році «Кредобанк» вже отримав низку нагород та відзнак від провідних фінансових видань України. Серед них – друге місце у рейтингу найнадійніших українських банків, підготовленому Інтернет-виданням «Оглядач» спільно з журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах», нагороду  в рейтингу «Банки 2019 року» у номінації «Чистий банк» серед банків іноземних банківських груп за версією агентства «Фінансовий клуб» , 4-те місце у рейтингу надійності депозитів від рейтингового агентства «Стандарт Рейтинг» і шосте місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками третього кварталу 2019 року за версією фінансового порталу «Мінфін».

Опубликовано на сайте: 25.11.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Электронный полис «автогражданки»

Оплата и получение – не выходя из дома

Регистрация договора в базе МТСБУ онлайн

Исключено мошенничество со стороны продавца

Дешевле бумажных полисовПутеводитель

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com