«Кредобанк» - у ТОП-3 листопадових медіарейтингів України

«Кредобанк» зберігає провідні позиції в українських рейтингах фінансової та медіа-спільнот.

У листопаді банк посів третє місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків за листопад 2019 року за версією журналу «Гроші», а також перше місце у рейтингу найкращих кредитів на покупку комерційної нерухомості за версією веб-порталу bankchart.com.ua.

Кожен з медіа-ресурсів проаналізував результати діяльності «Кредобанку» за своєю моделлю.
Так, при складанні рейтингу аналітики журналу «Гроші» враховували не лише основні фінансові показники, а й кінцевих бенефіціарів, відсутність потреби у докапіталізації або факт проведення докапіталізації за поданий період, наявність чи відсутність скарг на виплати, ставку за вкладами фізичних осіб, а також динаміку зміни коштів фізичних осіб. У свою чергу, Bankchart аналізував умови кредитних продуктів та визнав «Кредобанк» лідером у рейтингу «ТОП-10 кращих кредитів на покупку комерційної нерухомості терміном на 3 роки в гривні» з реальною ставкою 5% річних за програмою «Соціальне підприємництво спільно з Western NIS Enterprise Fund».

«Лідерські позиції у провідних медіарейтингах України підтверджують не тільки надійність «Кредобанку», а й те, що пропозиції банку є одними з найпривабливіших та найвигідніших на ринку. Раді запропонувати нашим клієнтам вигідні умови та впевненість у надійності власних фінансів завдяки тому, що «Кредобанк» входить до потужної міжнародної групи капіталу PKO Bank Polski», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У 2019 році «Кредобанк» вже отримав низку нагород та відзнак від провідних фінансових видань України. Серед них – друге місце у рейтингу найнадійніших українських банків, підготовленому Інтернет-виданням «Оглядач» спільно з журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах», нагороду  в рейтингу «Банки 2019 року» у номінації «Чистий банк» серед банків іноземних банківських груп за версією агентства «Фінансовий клуб» , 4-те місце у рейтингу надійності депозитів від рейтингового агентства «Стандарт Рейтинг» і шосте місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками третього кварталу 2019 року за версією фінансового порталу «Мінфін».

Опубликовано на сайте: 25.11.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com