Нові можливості для клієнтів ТАСКОМБАНКУ – інвестуйте з надіним партнером і примножуйте свій капітал

Ми піклуємося про добробут клієнтів Private banking ТАСКОМБАНКУ та завжди шукаємо шляхи збереження та примноження їх статків. Коли ситуація на ринку ОВДП показує негативну динаміку, а відсотки по вкладам стрімко знижуються - ТАСКОМБАНК надає вигідні умови для інвестування з привабливою доходністю.

Відтепер наші клієнти мають унікальні можливості  інвестувати у підприємства потужної фінансово-промислової групи ТАС та нарощувати свій капітал.

Як інноваційна компанія, група ТАС веде свій бізнес відповідно до сучасних світових стандартів, забезпечуючи високі норми прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких вона присутня, та задовольняючи потреби клієнтів. Клієнти ТАСКОМБАНКУ мають привілеї –можливість вигідно інвестувати в облігації компаній групи ТАС та примножувати свій капітал.

Ми розширюємо межі інвестування – з ТАСКОМБАНКОМ та Interactive Brokers клієнти Private banking стають учасниками світового фондового ринку та мають можливість інвестувати в акції міжнародних емітентів. З нами легко купити акції міжнародних компаній  та стати міжнародним інвестором.

«Уся наша діяльність спрямована на  те, щоб подбати про капітал клієнтів: зберегти та примножити, — коментує Олег Поляк, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ. – Ми розуміємо, що сьогодні  наші клієнти потребують більш прибуткових інструментів ніж депозити чи покупка ОВДП, тому ми пропонуємо нові інструменти з привабливою дохідністю. Інвестуючи у підприємства групи ТАС, клієнти формують свій інвестиційний портфель в залежності від цілей та збільшують свої статки».

Долучайтесь до інвестиційної діяльності та інвестуйте разом із Вашим надійним партнером — ТАСКОМБАНКОМ.

Більше інформації у Вашого персонального менеджера.

Опубликовано на сайте: 14.09.2020

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com