Клієнт «Кредобанку» отримав перше відшкодування відсотків за кредитами з міського бюджету Львова

Перше відшкодування відсотків за кредитом згідно із програмою фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу Львівської міської ради отримає клієнт «Кредобанку».

Приватне підприємство «Диз-Арт» отримає з міського бюджету Львова 200 тисяч гривень як відшкодування відсотків за кредитом на купівлю поліграфічного обладнання.

Кредит для ПП «Диз-Арт» було видано у рамках ще однієї програми пільгового кредитування – програми підтримки малого та середнього бізнесу Німецько-Українського фонду, за якою у 2017 році фонд надав «Кредобанку» 100 мільйонів гривень. Оскільки кредитування за цією програмою передбачає пільгову фіксовану відсоткову ставку, відшкодування від міста практично повністю покриває відсотки за наданим кредитом. 

«Отримати безвідсотковий кредит для бізнесу в Україні – цілком можливо, об’єднавши три складові: «Кредобанк», Німецько-Український фонд та Центр Підтримки Підприємництва від Львівської міської ради. Це дає можливість отримати кредит в гривнях терміном до трьох років з відсотковою ставкою, близькою до нуля." – говорить директор ПП «Диз-Арт» Ярослав Бойчук. 

«Ми в «Кредобанку» вітаємо перше відшкодування відсотків за кредитом з бюджету Львова та раді, що першим затвердженим позичальником став саме наш клієнт. Цей приклад переконливо доводить, що поєднання національних та регіональних програм підтримки малого та середнього бізнесу в підсумку створює надзвичайно вигідні кредитні пропозиції малим та середнім підприємствам. Банк продовжує роботу зі створення нових можливостей підтримки українського бізнесу»,– говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв. 

Положення про відшкодування частини відсотків за кредитами суб’єктам господарювання було ухвалено Львівською міською радою у квітні 2019 року. Згідно з його умовами, претендувати на відшкодування відсотків за кредитами у розмірі облікової ставки НБУ, можуть платоспроможні підприємства харчової промисловості, легкої промисловості та поліграфії, що зареєстровані та безперервно працюють не менше 12 місяців у Львові, а також не мають боргів перед бюджетами. Відшкодування може надаватися за кредитами на придбання обладнання, устаткування та інших основних засобів виробничого призначення на суму від 200 000 до 1 000 000 грн. терміном до 36 місяців та за умови участі власними коштами не менше 30%. 

«Кредобанк» є учасником низки програм з пільгового кредитування підприємств від міжнародних фінансових організацій та органів державної влади. Серед них – програма кредитування МСБ за пільговою ставкою з Німецько-Українським фондом, програма пільгового кредитування соціальних підприємств від Western NIS Enterprise Fund, програми компенсацій відсотків та частини кредитів для окремих галузей від Міністерства аграрної політики та регіональні програми відшкодування кредитних відсотків у Львівській, Тернопільській, Житомирській, Одеській, Закарпатській областях та містах Київ, Хмельницький, Вінниця, Львів та Біла Церква.

 

Опубликовано на сайте: 18.11.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com