«Кредобанк» розширює електронні сервіси для бізнесу

«Кредобанк» розширює можливості віддаленого електронного обслуговування бізнес-клієнтів. Віднедавна клієнти-позичальники банку отримали можливість подавати банку фінансову звітність, засвідчену електронно-цифровим підписом.

Для подачі звітності в електронній формі необхідно сформувати файли звіту в форматах XML та PDF, підписати їх кваліфікованим електронним підписом будь-якого українського акредитованого центру сертифікації ключів та надіслати на спеціально виділену електронну адресу банку. Накласти електронно-цифровий підпис можна за допомогою програми електронного документообігу M.E.Doc або будь-якого сервісу, який дозволяє це зробити. 

«Кредобанк» постійно працює над розширенням електронних сервісів для клієнтів-юридичних осіб. Відтепер позичальники банку зможуть надавати банку регулярну електронну звітність без друку паперових документів та візиту до банківського відділення. Наступним кроком стане можливість завантаження звітів безпосередньо до системи онлайн-банкінгу», – говорить директор операційного центру АТ «Кредобанк» Оксана Городецька. 

Досі юридичні особи-клієнти банку мали можливість замовляти готівку та отримати погодження валютних контрактів безпосередньо з інтернет-банкінгу iFOBS. У майбутньому клієнтам також буде доступна можливість віддаленої подачі документів на отримання кредитів та відкриття рахунків без візиту до відділення.

Опубликовано на сайте: 20.11.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com