АТ «КІБ»: Акція «Подвійне свято – подвійна вигода» для фізичних осіб

До 26-річчя Банку та до новорічних свят АТ «КІБ» проводить для Клієнтів - фізичних осіб депозитну акцію «Подвійне свято – подвійна вигода».

Розміщуйте кошти на умовах депозитного продукту «Максимальний дохід» на термін від 6 місяців і більше та вигравайте підвищену ставку 26% річних у гривні або гарантований бонус до +2,6% річних у гривні/дол.США/євро до ставки, що діє за вкладом. Скористатися пропозицією можуть як наявні, так і нові Клієнти. 
 
Основні умови акції «Подвійне свято – подвійна вигода»:
 
  • мінімальна сума вкладу: від 1000 гривень /100 дол. США/100 євро
  • період проведення акції: з 2 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року
  • учасники акції: фізичні особи, які в період дії акції розмістили кошти в національній валюті на умовах депозитного продукту «Максимальний дохід» на строк від 6 місяців і більше 
  • територія проведення акції: територія України, за винятком території АР Крим та м. Севастополь, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014р. №1207-VII», а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (згідно з Переліком населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. №1085-р (зі змінами та доповненнями)
  • фонд заохочення акції: можливість виграти підвищену ставку 26 % річних у гривні або гарантований бонус - додаткові проценти до ставки, що діє за вкладом «Максимальний дохід». Розмір гарантованого бонусу зазначений у скретч-картці. Можливі розміри збільшення процентної ставки: +0,5%, +0,75%, +1% або +2,6% річних у гривні/дол.США/євро. В момент оформлення депозитного вкладу Клієнт витягує картку та стирає скретч-шар, під яким вказано підвищену ставку або розмір гарантованого бонусу.
  • інші умови Програми лояльності, що діють в АТ «КІБ», за умови участі учасника акції «Подвійне свято – подвійна вигода», на вклади «Максимальний дохід» на строк від 6 місяців і більше не розповсюджуються. Програми лояльності не плюсуються.
Необхідні документи:
 
  • паспорт (або документ, що посвідчує особу)
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер)
 
 
Детальну інформацію щодо акції «Подвійне свято – подвійна вигода» дізнавайтеся за телефоном Контакт-центру: 0 800 501 200 (дзвінки безкоштовні у межах України) або у відділеннях АТ «КІБ».

Опубликовано на сайте: 02.12.2019

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/180

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Путеводители

Как выбрать надежный банк

Даже профессионал не скажет наверняка, надежен ли тот или иной банк. Однако простой анализ регулярной банковской отчетности и некоторых других источников позволит сделать выбор банка более или менее объективным.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com